Milé maminky,

inspirujte se novým outfitem, který je sexy, výrazný a zaručeně podzimní. Červená je opravdu krásná barva a na podzim je všude kolem vás. Využijte toho a začněte nosit červenou a lesklé detaily s hrdostí. Váš skvělý outfit doplní luxusní a velmi žádaný designový batůžek Rain z nepromokavého materiálu, kam můžete nečekaně schovat pár důležitostí pro sebe a miminko.

Jako kočárek, který se nám k outfitu hodí, jsme zvolili oblíbený kočár s hlubokou korbou Dorjan Danny Sport Boat Eco 2017, který je výrazný svými koženými prvky a součástí je i sportovní sedačka.


  1. Kočárek Dorjan Danny Sport Boat Eco 2017, 2. Zimní bunda s kožíškem AJC, 3. Nepromokavý batoh Rains, 4. Kotníčkové boty od Marco Tozzi Chelsea

Doplňky ke kočárku

Přebalovací taška PacaPod s koženými detaily Mirano

Nejoblíbenější moderní přbalovací taška v krásném vzhledu s kompletním balícím systémem uvnitř. Systém spočívá v oddělených organizérech, které se vkládají do přebalovací tašky, nebo se dají zavěsit samostatně na madla kočárku. Detaily a provedení přebalovací tašky jsou prostě úchvatné. A věřte, že ji neodložíte ani po tom, co zabalíte kočárek na půdu!

Do e-shopu


Deka do kočárku Lamama černá s puntíky

Do e-shopu


Klipsy na kočárek Lodger Swaddle Clip v krásně ladící černé barvě. Ale mají je i v jiných barvách a věřte, že poslouží jak k přidržení plenky nebo deky přes kočárek tak jako krásná dekorace. PS:. Děti si s nimi rády hrají.

Do e-shopu